Ok, rozumiem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Warunki dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej...

AMBASZ

Bazując na wartościach marki, podkreśliliśmy bogactwo i zróżnicowanie kremów Ambasz. Zielonozłota kolorystyka przywodzi na myśl skarby drogocennych, naturalnych aromatów Orientu – pobudza zmysły i wyobraźnię. W pełni naturalne produkty są opakowane w szlachetne, zielone szkło. Prezentujemy je wzbogacając o elementy roślinne. Odręczny podpis twórczyni marki w logo to pieczęć najwyższej jakości i mocne zapewnienie, że oryginalne produkty Ambasz są owocem kreatywnej i intelektualnej pracy oddanych ludzi.

Hasło “True Sense of Aroma” ma za zadanie zaprosić odbiorców marki do zupełnie nowych doświadczeń sensualnych. „True sense” to jednocześnie „prawdziwe uczucie” zapachu, ale także „prawdziwe znaczenie” tradycyjnej sztuki zdrowotnego komponowania zapachów.

Nazwy kremów rozwijają motyw odkrywania świata, wewnętrznej podróży i przejścia od świata ludzi do bogów, od tymczasowości do wieczności, od ziemi do nieba. Drugi wiersz nazwy rozwija ją i wyjaśnia przeznaczenie lub sposób działania mikstury.